Biohair Purple Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 1000ml No:05

99.00 TL

Stok Kodu :
Stok Durumu :
Markalar :

Biohair Purple Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 1000ml No:05

Biohair Marka Ürünleri  Gazi Üniversitesi Fen. Fak.Kimya Bölümü Öğr. Üyesi Prof. Dr. Elif Lağolu Tarafından Bizzat FormülizeEdilip Satışa Sunulmuştur.

Biohair Şampuanları  Parapen, Sulfat, Tuz, Edta, İçermemektedir:

UV ışınları, sudaki klor ve diğer mineraller saç renginizin akmasına neden olabilir. Her rengin doğada bir zıt tonu vardır. Sarının zıttı mor olduğu için mor şampuan saçınızdaki istenmeyen sarıların yok olmasına yardımcı olur. Mor şampuan açık renk saçların rengini koruması için mor pigmentler içerir. Bu pigmentler, saç renginin nötrleşmesini sağlayıp saçtaki kızıllığı, turunculuğu, kısacası saç da istenmeyen renk ve ton farklılıklarını ortadan kaldırır. Mor pigmentin etkisiyle Saçın renginde bütünlük sağlanır.

Düzenli aralıklarla kullanıldığı takdirde saçların çok daha canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Mor Şampuan İçeriği:

Aqua Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocoamidopropyl Betain, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Methyl OleoylTaurate, Coco Glycoside, Lauryl Glycoside, Propoxytetramethyl PiperidinylDimethicone, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, SodiumLactate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Hydrolized Keratin, Peg-120 Methyl Glycose Dioleate, LacticAcid, Panthenol, TocopherylAcetate, Polyquaternium-10,Piroctone Olamine, Basic Violet 2, ParfumSitemizden satın almış olduğunuz ürün gereksinimlerinizi karşılamıyorsa değişim veya iade işlemi yapabilirsiniz.

 

Sitemizden alınan bir ürünün değişim ve iadesinin yapılabilmesi için;

1 - Faturası ile birlikte tarafımıza gönderilmesi,

2 - Hasar görmemiş ve kullanılmamış olması,

3 - İadesi olmayan ürünlerden olmaması,

4 - Ürün açıklamasında iade ve değişimi olmadığına dair bir ibare bulunmaması,

5 - Belirtilen Kargo ile gönderilmesi veya elden teslim edilmesi,

 

Ürünün değişim veya iade nedeni ürün kusurundan kaynaklanmıyorsa ve Satış şartları eksiksiz yerine getirilmişse değişim ve iade masrafları "ALICI" tarafından karşılanır.

Ürün kusurlu ya da Satış şartlarında bir eksiklikten kaynaklanan iadelerde değişim ve iade masrafları "SATICI" tarafından karşılanır.