Bonnie Kanarya Kuş Yemi 500 Gr

Stok Kodu :
Stok Durumu :
42.00 TL

Özellikler

Bonnie Kanarya Kuş Yemi 500 Gr

Ürün Bilgisi
Bonnie Muhabbet Kuşu Yemi, tüm muhabbet kuşları için, vitaminler, mineraller, amino asitler ve istiridye kabuklarından oluşan kullanıma hazır, karışık yemdir. Bonnie yem, tüm muhabbet kuşlarının ihtiyaç duydukları maddelerden üretilmiştir.

Mamanın İçeriği
Kanarya yemi, beyaz darı, nijer tohumu, sarı darı, istirdye kabukları, tahıllar, yumurta ve yumurta ürünleri, şeker, mineraller, hayvansal ve bitkisel yağlar.

Beslenme Tavsiyesi
Günlük olarak muhabbet kuşunuzun büyüklüğüne göre verilmesi tavsiye edilir. Muhabbet kuşları, uyanık kaldıkları süre boyunca yem yerler bu nedenle temiz bir yemlik içinde sürekli olarak yem bulundurmanız, boş yem kabukları her gün yemlikten almanız ve daima taze su bulundurmanız tavsiye edilir.

Uyarı
Kuşun yemi alabileceği bir kaba koyarak kafese kuş yemliği asılmalıdır.Kuş yemliğini asacağınız yer kuşunuzun kolay ulaşıp yemi alacağı bir yer olmasıbna özen gösteriniz.Doğal darı üzerindeki kabuğu muhabbet kuşları ayıkladıklarından kabuklar yemlikte birikir bunların günlük temzilenmesi kuşunuzun sağlığı ve beslenmesi için önemlidir.