Clear Men Şampuan Kepeğe Karşı Etkili Hızlı Stil 2si1 Arada 485ml

Stok Kodu :
Stok Durumu :
59.90 TL

Özellikler

Clear Men Şampuan Kepeğe Karşı Etkili Hızlı Stil 2si1 Arada 485ml
  • Clear Men Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2si1 Arada Kolay Şekil Alan Saçlar Hangi Saç Tipleri İçin Uygundur?
  • “Saç bakım kremi ne işe yarar?” diye düşünenlerdenseniz, Clear Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2'si 1 Arada ile tanışmamış olabilirsiniz. Kadınlara kıyasla daha düşük seramid seviyesine sahip olan erkek saç derisi için geliştirilen Clear Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2'si 1 Arada, saçları kir ve yağdan arındırmakla kalmaz, aynı zamanda içeriğindeki taurin, amino asit ve B3 vitamini sayesinde saç derisini besler. Kepeğe karşı geliştirilen bio-güçlendirici teknolojisi ile saç derisinin koruyucu katmanını güçlendirir ve tüm saç tiplerinin kolay şekil almasını mümkün kılar. Saç derisinde kaşıntıya neden olan kepeklenmeyi gidermekle kalmaz, düzenli kullanımda yeniden oluşumunu da engeller.
  • Clear Men Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2si1 Arada Kolay Şekil Alan Saçlar Bileşenleri Nelerdir?
  • Dermatolojik testleri başarıyla geçen Clear Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2'si 1 Arada, erkeklere özel yapısı sayesinde kepekten kaynaklanan kaşıntı ve yağlanmanın önlenmesine yardımcı olur.
  • Clear uzmanlığı ile geliştirilen formülündeki taurin ve niasinamid (B3 vitamini), bio-güçlendirici teknoloji ile sağlıklı ve güçlü bir saç cildi elde edilmesine yardımcı olur. Böylelikle ideal sağlığı korunan saç derisinde, kepek ve kepekten kaynaklı kaşıntı sorunları geri dönmemek üzere önlenir.
  • Clear Men Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2si1 Arada Kolay Şekil Alan Saçlar Nasıl Kullanılır?
  • “Saç bakım kremi nasıl kullanılır?” sorusuna cevap vermek bu ürün sayesinde artık çok basit. Kolay şekil alan, kepeksiz, canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasını istediğiniz saçlarınızı düzenli olarak Clear Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Hızlı Stil 2'si 1 Arada ile yıkamanız ve yıkama sırasında saç derisine masaj yapmanız yeterlidir.