Clear Nem Terapisi Chia Kadın Şampuan 600 ml

Stok Kodu :
Stok Durumu :
32.90 TL

Özellikler

Clear Nem Terapisi Chia Kadın Şampuan 600 ml

CLEAR Nem Terapisi Chia Kadın Şampuan, doğanın gücünü saçlarınıza taşır. Özel formülü ile saçınızı temizleyen, arındıran ve nemlendiren yeni Clear şampuan, değerli tohum yağlarının doğallığı ile saçlarınıza bakım yapar. İçerisinde yer alan Chia, Ayçiçeği ve Moringa tohum yağları saça nem verirken, CLEAR kepeğe karşı etkisini sürdürür.

Derinlemesine temizlenen saçlar, derinlemesine beslenen nemli saç derisi ve mükemmel bakım onunla mümkün olur. CLEAR Nem Terapisi Chia, saçları ağırlaştırmadan doğal yağlarla kuruluk sorununu ortadan kaldırır. Saçlar hacmini korur, saç dipleri kuruluğa veda eder. Saç derisini besleyerek kepeği önleyen, saçların daha bakımlı olmasını sağlayan Nem Terapisi şampuanı, saç derisi bariyerinin işlevini geri kazanmasını sağlayarak etkisini sürdürür.

Paraben ve renklendirici içermeyen yeni CLEAR şampuan, ıslak saça masaj yaparak uygulanır ve durulanır. En iyi sonuç için her gün kullanmanız tavsiye edilir. Düzenli kullanımda kepek gözle görünür derecede azalır, saçlar ışıltısını geri kazanır.

Siz de CLEAR ile saç derinizin bağışıklığını güçlendirin, kepek sorununa elveda derken bakımlı saçlarınızla göz kamaştırın.