Clear Şampuan Güçlü Uzayan Saçlar Chia 600 ml

Stok Kodu :
Stok Durumu :
35.90 TL

Özellikler

Clear Şampuan Güçlü Uzayan Saçlar Chia 600 ml

Güçlü Uzayan Saçlar Chia Kadın Şampuan, saçlarını doğanın güzellikleriyle uzatmak isteyenler için üretildi. Doğal yollardan elde edilen bambu özü lifi, saç derinizi besleyip canlandırarak güçlü uzayan saçlara sahip olmanızı sağlar. CLEAR'ın kepeğe karşı özel olarak geliştirilen teknolojisi ile kepek sorununuzun giderilmesine de yardım eder.

CLEAR Doğal Terapi Bambu Özlü Şampuan, CLEAR'in çığır açan teknolojisi Bio-Güçlendirici ile hazırlandı. Bio-Güçlendirici, saç derisi bakımınızı ve cilt bakımınızı aynı anda gerçekleştirir. Böylece hem saç deriniz hem de cildiniz güçlenir. Saçlarınız dipten uca beslenerek arınır ve daha güçlü şekilde uzamaya devam eder.

CLEAR'in geliştirdiği özel teknolojilerle üretilen kadın şampuan içerisinde paraben ve renklendirici bulunmaz. Güçlü uzayan saçlara sahip olmak isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir. Güçlü Uzayan Saçlar Chia Kadın Şampuan, zayıflaşmış saç derisi bariyerinin geri kazanılmasına yardımcı olur. Siz de Bambu Özlü Şampuan ile güçlü uzayan kusursuz saçlara sahip olun.