Dermokil Saç Bakım Kremi 300 ml 7/24 Bukle Belirginleştirici

Stok Kodu :
Stok Durumu :
33.50 TL

Özellikler

Dermokil Saç Bakım Kremi 300 ml 7/24 Bukle Belirginleştirici

ÖZELLİKLERİ
Dermokil Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi, buklelerinizi nemlendirmeye, beslemeye ve kontrol altına almamıza yardımcı olur. Shea Butter Yağı ve Gliserin ile geliştirilen özel formülü, buklelerinizi sıkılaştırmaya, pürüzsüzleştirmeye ve parlak bir şekilde şekillendirmeye yardımcı olur.

ANA İÇERİKLER
SHEA YAĞI : Yoğun nemlendirici etkisi sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir. Saç derisinde ki kuruluğunu önlemeye yardımcı olur. İçerisinde ki A ve E vitaminleri sayesinde saçı besler.

GLİSERİN : Gliserin, saç derisini nemlendirir ve besler, böylece saç derisindeki kepek ve kuruluk probleminin azalmasına yardımcı olur. Gliserin saçları yoğun bir şekilde nemlendirdiği için elektriklenmeyi azaltır ve saçların kolay şekil almasını sağlar. Saç derisine nem kazandırır ve saç derisinin bakımını sağlar.

ÜRÜN KULLANIMI
En iyi sonuç için, az miktarda kremi avcunuza sürün, alinizde karıştırın ve gerektiğinde daha fazla ürün ekleyerek buklelerinize eşit olarak uygulayın. Saçlarınızı kurutun ya da istediğiniz gibi şekillendirin. Durulanmaz.

  • Öne Çıkan Ürün