1996 Yılında Gimat Toptancılar Sitesinde Karamızrak Ticaret Olarak Faaliyete başlamış Olup Günümüze Kadar Bir Çok Lider Marka İle İş Ortaklığını Aktif Bir Şekilde Sürdürmektedir.

Toptan Ve Perakende Sektöründe 24 Yıldır Aktif Bir Rol Alarak Seçkin Markaların Bir Ortak Noktası Olmayı Başarmıştır. Kozmetik Sektöründe 13 Yıllık Bir Deneyime Sahip Olup, Sürekli Kendini Yenileyen Bir Vizyona Sahip Olma Yolunda Mücadele Etmektedir.

2013 Yılında Ar-Sez Gıda Pazarlama Dağıtım Şirketini Kurarak Bünyesine Mondelez Internationel (Kent, Milka, Falım, First Sakız, Oreo ) Belirtilen Ürünlerin Ankara, Çankırı, Kırıkkale Bölgelerinin Tek Ana Bayiisi Olup, 35 Araç Ve 3000m Kapalı Alanda Hizmet Vermektedir.

2019 Yılında Tecrübemizi Ve Birikimlerimizi Bir Çok Noktaya Ulaştırmak Adına Toptankozmetik.Net E-Ticaret Sitesini Kurarak Bünyemize Kazandırmanın Sevincini Yaşadık.

2020 Yılında İse Tecrübemize Ve Bilgimize Güvenerek Biohair Professional Markalı Saç Bakım Ürünlerinin Üretimine Başlayarak Ülkemize Ve Şirketimize %100 Yerli Markayı Kazandırmayı Başardık.  


E-Ticaret Sektöründe Tüketiciye Ve Tedarikcilerimize, En Uygun Ve En Doğru Fiyatı Kendimize Borç Bilmekteyiz

Toptankozmetik.net Olarak Tecrübemizi Daha Geniş Alana Yaymak Ve Yeni Müşterilerle Paylaşmak İstiyoruz.