Hakkımızda

Tanıtım Videosu

Merhaba! Toptankozmetik.net dijital dünyada benzersiz alışveriş deneyimleri sunan, en son trendleri takip eden ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan dinamik bir e-ticaret platformuyuz. Amacımız, sizlere en iyi ürünleri ve hizmetleri sunarak dijital alışverişinizi unutulmaz kılmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize özenle seçilmiş kaliteli ürünleri, hızlı ve güvenilir hizmet ile sunarak, dijital alışveriş deneyimini en üst seviyeye çıkarmaktır. Her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmayı ve onların beklentilerini aşmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, e-ticaret sektöründe öncü bir marka olmak ve teknolojik yenilikleri en etkin şekilde kullanarak müşterilerimize kusursuz bir alışveriş deneyimi sunmaktır. Sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir platform olarak, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı ve onların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Güvenlik ve Gizlilik

Müşteri güvenliği ve gizliliği, önceliklerimiz arasında yer alır. Sitemizdeki güvenli ödeme sistemleri ve kişisel verilerin gizliliğini koruma önlemleri ile alışverişinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz bizim için her zaman önceliktir. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Siparişinizin ilk adımından teslimine kadar olan süreçte sizinle iletişimde oluyor, herhangi bir sorunuz olduğunda destek sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Topluma fayda sağlamak bizim için önemlidir. Sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir uygulamaları teşvik ediyoruz.

Biz Toptankozmetik olarak, sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Hayatınıza değer katmak ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmak için buradayız. Sizleri de Toptankozmetik.net ailesine bekliyoruz!

 Tarihçemiz

1996 yılın da Ankara Gimat toptancılar sitesinde Karamızrak Ticaret Ltd. Şti. olarak faaliyete başlamış olup, halen bir çok lider marka ile iş ortaklığı sürdürmektedir.


Toptan, perakende ve e-ticaret sektöründe deneyimlerle dolu 26 yılı geride bırakarak, seçkin markalarla ticari faliyetlerine devam etmektedir.