Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 54 Adet Maxi Fırsat Paketi

Stok Kodu :
Stok Durumu :
86.50 TL

Özellikler

Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 54 Adet Maxi Fırsat Paketi

Çocuk bezinde bir devrim yapmak  Prima Aktif Bebek farklı bir teknoloji ile sizlere destek olur. Bu teknolojik ürün yelpazesini ilk kez kullandığınızda, önceki bebek bezlerini tamamen unutacaksınız. Çok eşsiz bir yapısı olduğunu fark edeceksiniz. Bu bezlerdeki devrim niteliğindeki teknoloji nemi eşit şekilde dağıtmaya yardımcı olur ve sabahları 3 kanalda daha iyi emer. O kadar rahat ve kuru bir bez ile güne uyanacak ki, idrarın nereye gittiğini merak bile edeceksiniz.

Yatmadan önce kullanım için idealdir. Yüksek emici özelliği vardır. 3 emici kanal ile destek verir. Önceki Prima bezlerine göre daha az ıslaklık vardır ve nemi eşit şekilde dağıtır. Mikro sıvıları absorbe eder. Bu şekilde nemi emen ve 12 saate kadar tutan bir tabakaya sahip olduğu anlaşılır. Esnek kanatlar ile sızıntı yapmaz. Gece sızıntılarına karşı koruma için rahat bir uyum sağlar, bu da uykuda mutluluk sebebidir.

Hızlı kuruyan katmanlar nemi emer ve bebeğin cildinden uzak tutar. Pamuk kadar yumuşacıktır. Bebeğin cildinin üst tabakası iyi bir gece uykusu için yumuşak ve kuru kalır. Nefes alabilirlik söz konusudur.

Anne & Bebek Kategorisindeki Diğer Marka Ve Ürünleri İncelemek İçin Aşağıdaki Logolara Tıklayabilirsiniz.