Sesu Kolay Ağda Seti Isıtıcılı Roll-On Kömürlü Panda

Stok Kodu :
Stok Durumu :
53.50 TL

Özellikler

Sesu Kolay Ağda Seti Isıtıcılı Roll-On Kömürlü Panda

Kömür içeriği ile cilt gözeneklerdeki kirleri mıknatıs gibi çeker, cildi arındırır.

 

Sesu Roll-on Kolay Ağda, mükemmel ürün performansını evinize getiriyor. Makine sir ağdayı uygun ısıya 15 dakikada ulaştırır ve kullanıma uygun ısıda tutar.

 

Ürün Kullanımı:

1) Roll-on Sir Ağda'yı makineye yerleştiriniz ve makineyi fişe takarak ağdayı ısıtınız.

2) Sesu Roll-on Kolay Ağda makinesinde sir ağda sadece 15 dakikada ısınır ve sürülebilir ideal kıvama gelir. Fişe takılı makine içerisindeki sir ağda, ağda yaptığınız süre boyunca idel ısıda kalır.

3) Sesu Roll-on Sir Ağda'nın uygun ısı seviyesine geldiğini anlayabilmek için ağdayı, ağda bezi üzerinde deneyerek roll-on'un kolayca sürülebildiğini kontrol ediniz.

4) Uygun ısı seviyesine ulaşan Sesu Roll-on Sir Ağda'yı uygulamak istediğiniz bölgedeki tüylerin çıkış yönüne doğru, makine yardımı ile sürünüz.

5) Ağda bezini ağdanın sürüldüğü bölgeye yine tüylerin çıkış yönü doğrultusunda yapıştırınız ve ağda bezini cildiniz üzerinde birkaç kez ovunuz.

6) Bir elinizde cildinizi gergin tutup diğer elinizle bezi ani ve tek bir hareket ile tüylerin çıkış yönünün tersine doğru cildinize paralel olarak çekiniz.

7) Cildinizde kalan ağda kalıntılarını ağda bezini cildinize hafifçe bastırarak alabilirsiniz. Ağda işlemi bittikten sonra cildinizi Sesu Sir Ağda Temizleme Mendili ya da Sesu Sir Ağda Temizleme Yağı ile temizleyiniz.