Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Stok Kodu :
Stok Durumu :
349.00 TL

Özellikler

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Vileda Turbo, yüzde 100 mikro fiber başlığa sahiptir. Özel üçgen şekilli paspası sayesinde köşe temizliği için idealdir. Teleskobik borusu ile boyunuza göre ayarlayabilir, yorgunluktan kaynaklı bel ağrılarınızı önleyebilirsiniz. Pedal mekanizması ile yorulmadan etkili temizlik sağlar. Vileda turbo hızlı dönen başlığı ile 1 dakikada 1.000 defadan fazla döner. Cam fiber malzemeden gelen üstün pedal dayanıklılığı vardır. Ergonomik pedalı sayesinde daha hızlı kuruluk sağlar. Dönme hızını kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Su sıçramasına karşı korumalıdır. Geri dönüşümlü malzeme kullanımı ile çevrecidir. Mikro fiber paspası sayesinde tüm yüzeylerde deterjan bile kullanmadan etkili temizlik sağlar.

Paket İçeriği: 1 Adet Kova, Paspas ve Sap

Kurulum: Kutu içerisinden çıkan sap teleskopik özelliğe sahip olup kısalıp uzayabilmektedir. Kullanmadan önce en uzun haline getirdikten sonra sağa çevirerek sapı kilitleyiniz. Paketin içerisinden çıkan mikrofiber paspas ucunu üçgen başlığa yerleştirin ve tık sesi duyana kadar hafifçe bastırın. Kullanım öncesi kovayı "max" ile işaretlenmiş yere kadar su ile doldurun ve mikrofiber paspası ıslatın. Dilediğiniz ölçüde kurulamak için paspası sıkma bölmesine yerleştirin ve pedala istediğiniz kuruluk seviyesine getirecek kadar basın. Hızlı ve pratik temizliğin keyfini çıkarın.

55-130 Cm Teleskopik Sap

Kolay Değişim

Köşelere Uygun

Su Sıçratmama Özelliği

Kolay Yerleşim 

Sıkma İçin Ayak Pedalı