Stok Sorunları, Teknik Bir Aksaklık Veya Kargo Şirketinden Kaynaklanan Herhangi Bir Sorun Olmadığı Durumlarda En Geç 24 Saat İçinde Kargoya Teslim Edilir.

500 TL Üzeri Ücretsiz 1,000 TL Altı Mng Kargo 45,00 Tl 750tl Altı Yurtiçi Kargo 45 TL 500 TL Altı Sendeo Kargo Seçimlerinde İse 45,00 Tl Kargo Ücreti Yansımaktadır.


Siparişiniz, Kargo Şirketine Tesliminden İtibaren Teslimat Adresinin Uzaklığına Göre 1 - 3 Gün Arasında Teslim Edilir. Siparişin Kargo Şirketine Zamanında Teslim Edilmiş Ancak Kargo Şirketindeki Aksaklıklar Dolayısıyla Teslimat Gecikmiş İse Bu Gecikmeden Firmamız Sorumlu Değildir.Siparişiniz Kargoya Verildiği Zaman Cep Telefonunuza Sms İle Kargo Takip Numarası Gönderilir.Ve Mail Adresinize Kargo Takip Linki Ulaşır Bu Takip Numarası İle Kargonuzu Takip Edebilirsiniz. (Cep Telefonu Yazmadıysanız Bizimle İrtibata Geçerek Kargo Takip Numarası Alabilirsiniz. )
Kargonuzu Daha Hızlı Takip Etmek için Üye Olarak Siparişlerim Bölümünden Kargo Takip Linkline Tıklayarak Kolayca Takip Ede Bilirsiniz